yonad.cz - ubytujte se snadno

Kontaktujte nás:    formulářem | e-mailem
+420 412 554 286

1 2 3 4 5 6 7

Vybavení a služby

  • Internet
  • Parkování

Přijímáme platební karty:

Penzion Rozálie

Masarykovo náměstí 44, 547 01 Náchod


Penzion Rozálie se nachází v nově zrekonstruovaném dvoupatrovém domě, přímo na Masarykově náměstí v centru Náchoda, které je městskou památkovou zónou, kde se nachází celá řada historických staveb. V této nově zrekonstuované budově je připraveno komfortní ubytování s výhledem na Náchodské náměstí.

Rozálie penzion ubytování:
Náchodský penzion Rozálie nabízí ubytování v komfortních velmi prostorných nadstandartních dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Všechny pokoje s možností přístýlek. Apartmány mají 2 samostatné ložnice a kompletně vybavenou kuchyň. Součástí každého pokoje a apartmánu je vlastní sociální zařízení - sprcha, wc, umyvadlo, TV se satelitními programy, domácím telefonem a apartmány mají navíc ještě ledničku. Součástí pokojů je také balkón.

Rozálie penzion služby:
Penzion Rozálie je nekuřácký, kouření je povoleno na balkónech. Bezplatné parkoviště je přímo u penzionu. Ubytování v penzionu je bez stravování. V apartmánech je vybavená kuchyňská linka - možnost vlastního vaření. V blízkosti penzionu Rozálie se nachází mnoho sportovišť jako např. plavecký bazén, posilovna, bowling, squash, kuželková dráha, šipky, kulečník a mnoho dalších.

Tipy na výlet:
Náchodský zámek
Dobrošov - Vojenská pevnost
Ratibořice - Babiččino údolí, zámek
Dvůr Králové nad Labem - ZOO se safari
Jaroměř - vojenská pevnost Josefov
Hronov - rodný domek Aloise Jíráska
Adršpašské skály - skalní město


Rezervaci ubytování v tomto hotelu proveďte online formulářem (viz níže).
V případě speciálních požadavků (větší počet pokojů, než je v nabídce, firemní pobyty apod.) pište na reservations@yonad.cz nebo volejte +420 412 554 286

 
 
 
 

Copyright © 2006 - 2011 Online Travel Solutions s.r.o.

Online Travel Solutions s.r.o. :

´